Przymiar zwijany stalowy 30m 100' Kennedy KEN5363740K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
30M/100' STEEL BLADE TAPE Kennedy KEN5363740K
Kennedy KEN-536-3740K
KEN5363740K
30M/100' STEEL BLADE TAPE Kennedy
KEN-536-3740K
SM.CK016,73,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nieodblaskowa nylonowa ta?›ma stalowa powlekana celem uzyskania maksymalnej trwa?‚o?›ci. Ta?›ma mie?›ci siÄ™ w wysoko udarowej plastikowej obudowie ABS z funkcjÄ... uchwytu r??wnego nawijania i klipsem na pas. W celu u?‚atwienia obs?‚ugi, ta?›ma jest wyko?„czona z porÄ™cznÄ... pÄ™tlÄ... z tworzywa sztucznego i metalowym ko?„cowym hakiem/ zaczepem.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 30m/100' m |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140244689 |
| eCl@ss Code | 21160103 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 232 |
| Waga całkowita | 0.96 |
| Szerokość całk. | 163 |
| Supplier Part No. | 5363740K |
| UNSPSC Code | 27111801 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 30 m metre 100 ft foot |
| Szerokość ostrza | 13mm 1/2" cal |
| Graduations | |
| Głębokość całk. | 26mm |
| Szerokość całk. | 115mm |
| Coating | Nylon |
| Frame Material | ABS |
| Special Features | Belt Clip EEC Class II |
| Measurement Standard | Imperial Metryczny |
| Resistance Properties | Corrosion-resistant |