Przyrząd PRC-540 do montażu pierścieni tłokowych 57-125mm wys. 80mm do samochodów osobowych Kennedy KEN5032210K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyrząd PRC-540 do montażu pierścieni tłokowych 57-125mm wys. 80mm do samochodów osobowych Kennedy KEN5032210K
Kennedy KEN-503-2210K
Przyrząd do PIERSCIENI TLOKOWYCH 57-125mm 80mm HT.
KEN-503-2210K
Opis produktu
Przyrząd łagodnie ściska pierścienie do stanu kiedy można je zamontwać bez uszkodzeń. Klucz i mechanizm grzechotkowy kontroluje operacje montażu. Wykonany z hartowanej sprężynowej stali. Klucz dostarczony z przyrządem.PRC-540
Do samochodów osobowych.
Zakres: 57 - 125mm (2 1/4” - 5”).
Wysokość: 80mm (3 1/4”).
PRC-730
Do samochodów osobowych i dostawczych.
Zakres: 90 - 175mm (3 1/2” - 7”).
Wysokość: 100mm (4”).
PRC-765
Do dużych, ciężkich samochodów dostawczych.
Zakres: 90 - 175mm (3 1/2” - 7”).
Wysokość: 165mm (6 1/2”).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140012202 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Wysokość | 80mm |
| Numer modelu | PRC540 |
| Opening Capacity | 57 - 125mm |
| Głębokosć całk./opak. | 75 |
| Długość całk./opak. | 90 |
| Waga całkowita | 0.275 |
| Szerokość całk./opak. | 90 |
| Nr produktu | PRC540 |
| Kod UNSPSC | 27140000 |
| Waga elementu | 260g |
KEN5032210K
PRZYRZAD DO PIERSCIENI TLOKOWYCH 57-125mm 80mm HT. Kennedy
KEN-503-2210K
SM.CK016,80ZLNE
Narzędzia Cromwell