Przyrząd do usuwania zbitych szyb w drzwiach samochodowych 260mm Kennedy KEN5038710K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przyrząd do usuwania zbitych szyb w drzwiach samochodowych 260mm Kennedy KEN5038710K
Kennedy KEN-503-8710K
KEN5038710K
GLASS RUN CHANNEL CLEANER 260mm Kennedy KEN5038710K
Kennedy KEN-503-8710K
SM.CK016,25,5ZLNE
Automatyczny przyrząd do czyszczenia prowadnic szyb samochodowych (w drzwiach), służy do szybkiego usuwania kawałków szyb, okruchów szyb, nieczystości z prowadnic szyb w drzwiach samochodowych. Można stosować do odhaczania zamków wokół szyb, stosując długą rękojeść aby dostać się do wnętrza drzwi. Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo wanadowej z wygodną rękojeścią.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 325 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Głębokość całk. | 30 |
| Waga | 0.15 |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5038710K |
| EAN13 Barcode | 5036140296527 |
| Waga | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | mm |
| Długość | 260 mm |
| Max Lift | kg |
| Product Number | |
| Typ produktu | Glass Run Channel Cleaner |
| Waga | 150g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inchbar bar |
| Tool Application | Glass Seal Windscreen |
| Additional Features | Comfort grip Manufactured from chrome vanadium steel |
| Number of Cups |