Przywieszka identyfikacyjna 96x48mm 1000szt.Avon AVN9660040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przywieszka identyfikacyjna 96x48mm 1000szt.Avon AVN9660040K
PRZYWIESZKA IDENTYFIKACYJNA, ROZ. 3 96x48mm (opakowanie 1000) Avon AVN9660040K
Avon AVN-966-0040K
AVN9660040K
KC-016,106,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Kolor: Pławożółte (Buff), Niebieskie (Blue), Zielone (Green), Czerwone (Red), Białe (White), Żółte (Yellow).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 1000 |
| Marka, producent | Avon |
| Kolor | Buff |
| EAN13 | 5036140077379 |
| ecl@ss | 24301190 |
| Długość | 96 mm |
| Rozmiar | 3 |
| Oznaczenie | AVN-966-0040K |
| UNSPSC | 14111801 |
| Szerokość | 48 mm |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Długość | 96mm |
| Materiał | Cardboard |
| Numer produktu | |
| Szerokość | 48mm |
| Pojemnosć opakowania | 1000 szt; elem. |
| Tie Material | String |
| Recyclable/Non-recyclable | Recyclable |
| Tag Type | Card |