Pudło kartonowe na dokumenty 430x360x257mm opak. 10szt. Avon AVN8010040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pudło kartonowe na dokumenty 430x360x257mm pk-10 Avon AVN8010040K
Avon AVN-801-0040K
AVN8010040K
PUDLO KARTONOWE NA DOKUMENTY, 430x360x257mm (PK-10) Avon
AVN-801-0040K
SM.CK016,114,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sztywne pudełko tekturowe z posiada wieczko chroniące przed zagubieniem/ uszkodzeniem. Użyteczne do przechowywania i transportu dużej ilości dokumentacji. Przydatne do składowania. Dużo miejsca na dokonanie opisu pojemnika w celu łatwej kontroli zawartości. Wykonane z dwoma uchwytami co ułatwia przenoszenie. Doskonałe do przechowywania archiwalnych dokumentów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 10 |
| Producent | Avon |
| Kolor | Brown |
| Depth | 257 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140059993 |
| eCl@ss Code | 24290902 |
| Wysokość | 360 mm |
| Głębokość całk. | 640 |
| Długość całkowita | 460 |
| Waga całkowita | 7 |
| Szerokość całk. | 300 |
| Supplier Part No. | 8010040K |
| UNSPSC Code | 44122001 |
| Szerokość | 430 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Brown |
| Depth | 257mm |
| Wysokość | 360mm |
| Materiał | Cardboard |
| Typ | Storage Box |
| Szerokość | 430mm |
| Pack Quantity | 10 |