Punktak 100x4mm 5/32" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak 100x4mm 5/32" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182060K
Kennedy KEN-518-2060K
PUNKTAK z kwadratowym zakończenieM 100x4mm (5/32")
KEN-518-2060K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali z radełkowaną rękojeścią dla lepszego chwytu. Szlifowany wierzchołek. precyzyjne nacięcia pod kątem 60° dla dokładnej pracy narzędziem. Wykonano zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111202 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Długość całk./opak. | 100mm |
| Długość całk./opak. | 4" calowe |
| Point Diameter | 4mm |
| Point Diameter | 5/32" calowe |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 40g |
KEN5182060K
PUNKTAK Z KWADRATOWYM ZAKONCZENIEM 100x4mm (5/32") Kennedy
KEN-518-2060K
SM.CK016,14,5ZLNE
Narzędzia Cromwell