Punktak 125x6,3mm 1/4" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak 125x6,3mm 1/4" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182110K
Kennedy KEN-518-2110K
PUNKTAK z kwadratowym zakończenieM 125x6.30mm (1/4")
KEN-518-2110K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali z radełkowaną rękojeścią dla lepszego chwytu. Szlifowany wierzchołek. precyzyjne nacięcia pod kątem 60° dla dokładnej pracy narzędziem. Wykonano zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111233 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.052 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 1/4" calowe |
| Point Diameter | 6.3mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 50g |
KEN5182110K
PUNKTAK Z KWADRATOWYM ZAKONCZENIEM 125x6.30mm (1/4") Kennedy
KEN-518-2110K
SM.CK016,15,9ZLNE
Narzędzia Cromwell