Punktak 125x9,5mm 3/8" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak 125x9,5mm 3/8" z kwadratowym zakończeniem Kennedy KEN5182120K
Kennedy KEN-518-2120K
PUNKTAK z okrągłyM zakończenieM 125x9.5mm (3/8")
KEN-518-2120K
Opis produktu
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali z radełkowaną rękojeścią dla lepszego chwytu. Szlifowany wierzchołek. precyzyjne nacięcia pod kątem 60° dla dokładnej pracy narzędziem. Wykonano zgodnie z: BS 3066.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111240 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 125 |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Szerokość całk./opak. | 12 |
| Point Diameter | 3/8" calowe |
| Point Diameter | 9.5mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 140g |
KEN5182120K
PUNKTAK Z OKRAGLYM ZAKONCZENIEM 125x9.5mm (3/8") Kennedy
KEN-518-2120K
SM.CK016,16,7ZLNE
Narzędzia Cromwell