Punktak automatyczny lekki Kennedy KEN5181750K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Punktak automatyczny lekki Kennedy KEN5181750K
Kennedy KEN-518-1750K
PUNKTAK automatyczny LEKKI
KEN-518-1750K
Opis produktu
Wersja lekkaSprowadza uderzenie kiedy końcówka jest w zagłębieniu. Chromowo-wanadowy kołek
z obłożoną gumą stalową powierzchnią.
KEN-518-1800kąZapasowy wkład
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111172 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Impact Weight | 1.5 - 5.0 kg |
| Długość | 140mm |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 225 |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Szerokość całk./opak. | 35 |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 43g |
KEN5181750K
PUNKTAK AUTOMATYCZNY LEKKI Kennedy
KEN-518-1750K
SM.CK016,76,6ZLNE
Narzędzia Cromwell