Ręczna gwintownica do rur 1/2" 3/4" 1" Kennedy KEN5888800K KEN-588-8800K PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
1 874,50 zł
Cena regularna:
1 523,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ręczna gwintownica do rur 1/2" 3/4" 1" Kennedy KEN5888800K KEN-588-8800K
Profesjonalny i uniwersalny zestaw do gwintowania rur o rozmiarach 1/2", 3/4" i 1" z głowicą oraz mocnym ramieniem pokrętła zapadkowego.
Specyfikacja zestawu do gwintowania rur:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140029378 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokość | 90x400x230mm |
| Waga całkowita | 4,52kg |
| Nr produktu | 63025 |
| Zakres gwintowania | 1/2" - 1" |
| Kod UNSPSC | 27111522 |