Ręczna pompa do prób ciśnieniowych 60 barów PTP060 Kennedy KEN5888700K KEN-588-8700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
440,39 €
Cena regularna:
358,04 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pompa ręczna do prób ciśnieniowych 60 barów 860 psi PTP060 Kennedy KEN5888700K KEN-588-8700K
Pompa PTP060 KEN-588-8700K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| EAN13 | 5036140029330 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Złącze gwintowe | 1/2" BSP |
| Wymiary gabarytowe całk. | 210x300x510 |
| Waga całkowita | 9kg |
| Numer modelu | PTP060 |
| Zbiornik | 10 litrów |
| Ciśnienie w barach | 60 bar |
| Ciśnienie PSI | 860 PSI |
| UNSPSC | 41110000 |
SM.CK016,1469ZLNE
Narzędzia Cromwell