Ręczniki papierowe w rolce wysokowydajne o dużej chłonności SHR2550-2B 24szt. Solent SOL9522950R Wyprzedaż Ostatnie Sztuki
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ROLKI PAPIEROWE O WYSOKIEJ CHLONNOSCI SHR2550-2B (opakowanie 24) Solent SOL9522950R
Solent SOL-952-2950R
SOL9522950R
ROLKI PAPIEROWE O WYSOKIEJ CHLONNOSCI SHR2550-2B (OPAK-24) Solent
SOL-952-2950R
SM.CK016,216ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokiej wytrzymałości arkusze o szerokości 25 cm do utrzymania higieny. Odpowiedni również do małych warsztatów, w przemyśle lekkim, w środowisku medycznym, weterynarii, gdzie potrzebny jest mocny ręcznik.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 24 |
| Producent | Solent Cleaning |
| Opis | 2 Ply Hygiene Blue |
| EAN13 Barcode | 5036140073654 |
| Długość | 40 m |
| Supplier Part No. | SOL-952-2950R |
| UNSPSC Code | 52121600 |
| Szerokość | 25 cm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Numer produktu | HR2240CR |
| Roll Length | 40 m metre |
| Sheet Width | 250mm |
| Sheets Per Roll | 1 |
| Pack Quantity | 24 |
| Number of Plys | 2 |