Regał 16 szufladek do magazynowania małych części Kennedy KEN5935200K PRO25 MTM
dostępny
Cena regularna:
153,44 €
Cena regularna:
124,75 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał 16 szufladek do magazynowania małych części Kennedy KEN5935200K KEN-593-5200K
Kennedy KEN-593-5200K
Wytwarzane z mocnej stali, pomalowane z przezroczystymi polipropylenowymi szufladami, które pozwalają aby zawartość wnętrzabyła widoczna przy zamkniętej szufladzie. Zabezpieczające brzegi z tyłu szuflady, które pozwalają na całkowite wysunięcie bez niebezpieczeństwa wypadnięcia szuflady. Regały mogą być układane na siebie lub przytwierdzone do do ściany dla zwiększenia przestrzeni.
Specyfikacja
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Depth | 155 mm |
| Drawer Depth | 140 mm |
| Drawer Height | 59 mm |
| Drawer Width | 140 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140062962 |
| Height | 551 mm |
| MFR Part No. | SCM016 [-] |
| Number of Drawers | 16 Medium [-] |
| Supplier Part No. | 6752205K01P - RED |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Weight | 2.80 kg |
| Width | 306 mm |
Informacje dodatkowe
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Number of Compartments | 16 |
| Overall Height | 551 mm |
| Overall Width | 306 mm |
| Product Material | Polypropylene; Powder Coated Steel |
| Rodzaj | Parts Organiser |
Narzędzia Cromwell