Regał do magazynowania drobnych części 16-szufladowy Senator SEN5935200K PRO25
dostępny
Cena regularna:
339,20 zł
Cena regularna:
275,77 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał do magazynowania drobnych części 16-szufladowy Senator SEN5935200K SEN-593-5200K
SM.CK016,200,9ZLNE
Wytwarzane z mocnej stali, pomalowane na niebiesko z przezroczystymi polipropylenowymi szufladami, które pozwalają aby zawartość wnętrza była widoczna przy zamkniętej szufladzie. Zabezpieczające brzegi z tyłu szuflady, które pozwalają na całkowite wysunięcie bez niebezpieczeństwa wypadnięcia szuflady. Regały w większej ilości mogą być układane na siebie lub przytwierdzone do do ściany dla zwiększenia przestrzeni.
Szufladki można wymieniać i dokupować jako zapasowe.
Szufladki o wymiarach 140x140x59mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Głęgokość | 155 mm |
| Głębokość szufladki | 140 mm |
| Wysokość szufladki | 59 mm |
| Szerokość szufladki | 140 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140019713 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 551mm |
| Liczba szufladek | 16 średnie |
| Numer produktu | SCM016 |
| Supplier Part No. | 5935200K |
| UNSPSC Code | 56121802 |
| Waga | 2.80 kg |
| Szerokość | 306 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski Transparentne szufladki |
| Drawer Qty | 16 |
| Głębokość całk. | 155mm |
| Wysokość całkowita | 551mm |
| Szerokość całk. | 306mm |
| Numer produktu | 6752 (16) |
| Materiał | Polipropylen Stal |