Regał metalowy 36-szufladowy do magazynowania drobnych części Senator SEN5935300K SEN-593-5300K PRO25
dostępny
Cena regularna:
$163.31
Cena regularna:
$132.77
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał metalowy 36-szufladowy do magazynowania drobnych części Senator SEN5935300K SEN-593-5300K
SEN-593-5300K
Senator SEN-593-5300K
Regał do magazynowania drobnych części, 36-szufladowy Senator SEN5935300K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Głębokość | 155mm |
| Głębokość szufladek | 140mm |
| Wysokość szufladek | 36,5mm, 59mm |
| Szerokość szufladek | 54mm 140mm 280mm |
| Kod EAN13 | 5036140019706 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 551mm |
| Liczba szufladek | 30 małych, 4 średnie - 2 duże |
| Model, kod produktu | SCC046 |
| Nr produktu | SCC236 |
| Kod UNSPSC | 56121802 |
| Waga | 4,5 kg |
| Szerokość | 306mm |
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Colour | Blue Transparent Drawers |
| Drawer Qty | 36 |
| Finish | Painted Finish Polypropylene |
| Number of Shelves | |
| Overall Depth | 155 mm millimetre |
| Overall Height | 551 mm millimetre |
| Overall Length | mm millimetre |
| Overall Width | 306 mm millimetre |
| Product Number | 6765 (36) |
| Product Type | Drawer Cabinet |
| Drawer Height | (2) 59 (30) 36.5 (4) 59 mm millimetre |
| Drawer Depth | (2) 140 (30) 140 (4) 140 mm millimetre |
| Drawer Width | (2) 280 (30) 54 (4) 140 mm millimetre |
| Number of Pieces | PCE piece |
| Overall Diameter | mm millimetre |
| Product Material | Polypropylene Steel |
| Number of Panels |
SEN5935300K
REGAL DO MAGAZYNOWANIA DROBNYCH CZESCI, 36-SZUFLADOWY Senator
SEN-593-5300K
SM.CK016,217,7ZLNE
Narzędzia Cromwell