Regał warsztatowy 457x436mm Matlock MTL4057250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
192,50 zł
Cena regularna:
156,50 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Regał warsztatowy 457x436mm Matlock MTL4057250K
Matlock MTL-405-7250K
MTL4057250K
457x436mm BENCH LOUVRE RACK LIGHT GREY Matlock MTL4057250K
MTL-405-7250K
SM.CK016,152,5ZLNE
Wolnostojący regał do zawieszania paneli tłoczonych, do stosowania na stołach I biurkach warsztatowych. Dostępne w jendej wysokości i 2 szerkościach. Zestaw zawiera: Tłoczony panel, pręty podtrzymujące, elementy mocujące. Kolor: jasnoszary.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Opis | Bench Louvre Rack |
| EAN13 Barcode | 5036140293670 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 457 mm |
| Supplier Part No. | 4057250K |
| UNSPSC Code | 24112003 |
| Szerokość | 436 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | |
| Głębokość całk. | mm |
| Wysokość całkowita | 457mm |
| Szerokość całk. | 436mm |
| Numer produktu | BU1GU |
| Typ produktu | Bench Assembly Units |
| Liczba elementów | szt; elem. |