Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 1000ml Kennedy KEN5405440K KEN-540-5440K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 1000ml Kennedy KEN5405440K KEN-540-5440K
Kennedy KEN-540-5440K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY przemysłowy 1000ml
KEN-540-5440K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu. Do użycia z przenikającymi i odtłuszczającymi cieczami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140051720 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 1000 ml |
| Nr produktu | KEN-540-5440K |
| Typ | Industrial |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 146g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 1000ml |
| Material | Polyethylene |
| Overall Height | mm millimetre in. inch |
| Overall Length | mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Body Finish/Coating | |
| Spout/Nozzle Length | mm millimetre in. inch |
| Overall Diameter | mm millimetre in. inch |
| Design Features | Detachable Spout |
KEN5405440K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY PRZEMYSLOWY 1000ml Kennedy
KEN-540-5440K
SM.CK016,33,1ZLNE
Narzędzia Cromwell