Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 500ml Kennedy KEN5405400K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 500ml Kennedy KEN5405400K
Kennedy KEN-540-5400K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY przemysłowy 500ml
KEN-540-5400K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu. Do użycia z przenikającymi i odtłuszczającymi cieczami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140051744 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 500 ml |
| Nr produktu | KEN-540-5400K |
| Typ | Industrial |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 79g |
KEN5405400K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY PRZEMYSLOWY 500ml Kennedy
KEN-540-5400K
SM.CK016,20,1ZLNE
Narzędzia Cromwell