Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 750ml Kennedy KEN5405420K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozpylacz ciśnieniowy przemysłowy 750ml Kennedy KEN5405420K
Kennedy KEN-540-5420K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY przemysłowy 750ml
KEN-540-5420K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu. Do użycia z przenikającymi i odtłuszczającymi cieczami.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140051737 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 740 ml |
| Nr produktu | KEN-540-5420K |
| Typ | Industrial |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 85g |
KEN5405420K
ROZPYLACZ CISNIENIOWY PRZEMYSLOWY 750ml Kennedy
KEN-540-5420K
SM.CK016,24,5ZLNE
Narzędzia Cromwell