Rozwiertak maszynowy 1,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652219X PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 1,5mm HSS chwyt prosty Sherwood SHR0652219X
Sherwood SHR-065-2219X
SHR0652219X
SM.CK016,57,9ZLNE
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.004.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 1.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140277267 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Długość całk. | 44mm |
| Sup. Part No. | SHR-065-2219X |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga | 3 g |