Rozwiertak maszynowy 1/4" HSS calowy Sherwood SHR0652210L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood 1/4" HSS S/S SP/FL MACHINE REAMER SHR0652210L
Sherwood SHR-065-2210L
SHR0652210L Sherwood 1/4" HSS S/S SP/FL MACHINE REAMER
Straight Shank Machine Reamers - Inch
Left hand spiral flute, right hand cutting. Manufactured to BS 122.
INCH TOLERANCES:
Diameter: ~ up to 1/8". Tolerance: High +0.0003, Low -0.0001.
Diameter: Over 1/8" ~ up to 15/64". Tolerance: High +0.0004, Low -0.0002.
Diameter: Over 15/64" ~ up to 3/8". Tolerance: High +0.0005, Low -0.0002.
Diameter: Over 3/8" ~ up to 5/8". Tolerance: High +0.0006, Low -0.0003.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 1/4" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140372481 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość rowków, części roboczej | 2" cal |
| Długość całkowita | 3 15/16" cal |
| Supplier Part No. | SHR-065-2210L |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 37 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm 3-15/16" cal |
| Długość rowków, części roboczej | mm 2" cal |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.0005 - 0.0002 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | mm 1/4" cal |