Rozwiertak maszynowy 16,5mm HSS chwyt stożkowy Sherwood SHR0652378E SHR-065-2378E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 16,5mm HSS chwyt stożkowy Sherwood SHR0652378E
Sherwood SHR-065-2378E
SHR0652378E
Rozwiertak maszynowy HSS, chwyt stożkowy 16.5mm SHR0652378E
SHR-065-2378E
SM.CK016,152,3ZLNE
Opis produktu
Używane to wykonywania wykończeń mieszczących się w granicach tolerancji poprzez poszerzanie poprzednich otworów do pożądanej wielkości. 45° obniżony nakrój. Wykonano zgodnie z: BS 328-4.Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 3.00. Limity tolerancji: +0.008, -0.007.
Średnica: Ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.010, -0.005.
Średnica: Ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Limity tolerancji: +0.012, -0.006.
Średnica: Ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Limity tolerancji: +0.015, -0.008.
Średnica: Ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Limity tolerancji: +0.017, -0.009.
Średnica: Ponad 30.00 ~ aż do 50.00. Limity tolerancji: +0.021, -0.012.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Cutting Direction | Prawy |
| Diameter Tolerance | +0.015 to -0.008 |
| EAN13 Barcode | 5036140178106 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 87mm |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Typ długości | Standard Length |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Morse Taper | 2 |
| Liczba ostrzy | 8 |
| Długość całkowita | 187mm |
| Reamer Diameter | 16.50 mm |
| Reamer Type | Fixed |
| Typ chwytu | Morse Taper |
| Standard, norma | BS 122 : Part 2; BS 328 Part 4 |
| Supplier Part No. | SHR-065-2378E |
| Taper Shank Size | MT2 |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 270 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 187mm |
| Model, kod produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 87mm |
| Typ chwytu | Morse Taper |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 BS 328 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 8 |
| Taper Shank Size | 2 |
| Diameter Tolerance | +0.015 to -0.008 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 16.5mm |