Wytaczak S10M SCLCL 06 Indexa IND1067410K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
463,00 zł
Cena regularna:
376,42 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S10M SCLCL 06 Indexa IND1067410K
Indexa IND-106-7410K
IND1067410K
Nóż wytaczak S10M SCLCL 06 Indexa IND1067410K
IND-106-7410K
SM.CK016,216,2ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki rombowe dodatnie.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 7 mm |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 4.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081697 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0602 mm |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | S10M SCLCL 06 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 13 mm |
| Neck Length (l2) | 25 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.085 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 10 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 9 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067410K |
| Typ uchwytu | SCLC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602mm |
| Numer produktu | S10M-SCLCL06 |
| Typ płytki | CC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 95 ° stopni |
| ISO Designation | S10M SCLCL 06 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 9mm |
| Długość całkowita (l1) | 150mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 80° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 4.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6.5mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 13mm |
| Średnica chwytu (d) | 10mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 25mm |
| Centre to Cutting Tip | 7mm |