Rozwiertak maszynowy 20mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652679L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 20mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652679L
Sherwood SHR-065-2679L
SHR0652679L
SM.CK016,263,9ZLNE
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 20mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178526 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 60mm |
| Długość całk. | 195mm |
| Sup. Part No. | SHR-065-2679L |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga | 450 g |