Rozwiertak maszynowy 3,5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652661R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy 3,5mm HSS-E chwyt prosty Sherwood SHR0652661R
Sherwood SHR-065-2661R
SHR0652661R
KC-016,80,5ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna (do H7)
Średnica: ~ aż do 5.50. Limity tolerancji: +0.004, -0.000.
Średnica: Ponad 5.50 ~. Limity tolerancji: +0.005, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 3.50 mm |
| EAN13 | 5036140277366 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 18mm |
| Długość całkowita | 70mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2661R |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 18mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 212 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Standard Length |
| Diameter Tolerance | 0.004 - 0.000 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 3.5mm |