Rozwiertak maszynowy długi 10mm x203mm HSS Sherwood SHR0642504E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy długi 10mm x203mm HSS Sherwood SHR0642504E
Sherwood SHR-064-2504E
SHR0642504E
KC-016,489,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 | 5036140177277 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 124mm |
| Morse Taper | 1 |
| Długość całkowita | 203mm |
| Oznaczenie | SHR-064-2504E |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 114 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 203mm |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 124mm |
| Typ chwytu | Morse Taper |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Typ długości | Extra Length |
| Taper Shank Size | 1 |
| Diameter Tolerance | 0.012 - 0.006 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 10mm |