Rozwiertak maszynowy długi 6mm x203mm HSS Sherwood SHR0642500A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak maszynowy długi 6mm x203mm HSS Sherwood SHR0642500A
Sherwood SHR-064-2500A
SHR0642500A
KC-016,288,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 | 5036140177253 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 124mm |
| Morse Taper | 1 |
| Długość całkowita | 203mm |
| Oznaczenie | SHR-064-2500A |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 80 g |