Rozwiertak ręczny 10mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652808J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 10mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652808J
Sherwood SHR-065-2808J
SHR0652808J
KC-016,217,3ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 10mm |
| Diameter Range Max | 13.40 mm |
| Diameter Range Min | 9.9 mm |
| EAN13 | 5036140178618 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 175 mm |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2808J |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 89 g |