Rozwiertak ręczny 12mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652809K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 12mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652809K
Sherwood SHR-065-2809K
SHR0652809K
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 12mm SHR0652809K
SHR-065-2809K
SM.CK016,250,2ZLNE
Do wykończenia stożkowych otworów pod hartowane i szlifowane stożkowe kołki, iglice, trzpienie, zatyczki itd. Wykonano zgodnie z: BS 328-4 i DIN 9A.
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241611 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-065-2809K |
| EAN13 Barcode | 5036140178625 |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Średnica | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 210 mm |
| Diameter Range Min | 11.8 mm |
| Diameter Range Max | 16mm |
| Waga elementu | 145 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | 255mm |
| Średnica chwytu | |
| Średnica | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 210mm |
| Diameter Range Min | 11.8mm |
| Diameter Range Max | 16mm |
| Typ chwytu | |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Taper Shank Size |