Rozwiertak ręczny 16mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652812N PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 16mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652812N
Sherwood SHR-065-2812N
SHR0652812N
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 16mm SHR0652812N
SHR-065-2812N
KC-016,508ZN/SM.[NM]
,Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 16mm |
| Diameter Range Max | 20.40 mm |
| Diameter Range Min | 15.8 mm |
| EAN13 | 5036140178656 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 230 mm |
| Długość całkowita | 280 mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2812N |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 475 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | 280mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | |
| Średnica | 16mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 230mm |
| Diameter Range Min | 15.8mm |
| Diameter Range Max | 20mm |
| Typ chwytu | |
| Flute Type | |
| Cutting Direction | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Taper Shank Size |