Rozwiertak ręczny 17/64" HSS calowy Sherwood SHR0652023P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood 17/64" HSS SP/FL PARALLELHAND REAMER SHR0652023P
Sherwood SHR-065-2023P
SHR0652023P Sherwood 17/64" HSS SP/FL PARALLELHAND REAMER
HSS Straight Shank Parallel Hand Reamers - Inch
Inch.
Used to produce a close tolerance surface finish by hand in almost any environment i.e. on site or in a workshop. Manufactured to BS 328-4 and DIN 206B.
INCH TOLERANCES:
Diameter: ~ up to 0.1181. Tolerance: +0.0005, -0.0013.
Diameter: Over0.1181 ~ up to 0.2362. Tolerance: +0.0004, -0.0002.
Diameter: Over0.2362 ~ up to 0.3937. Tolerance: +0.0005, -0.0002.
Diameter: Over0.3937 ~ up to 0.7087. Tolerance: +0.0006, -0.0003.
Diameter: Over0.7087 ~ up to 1.1811. Tolerance: +0.0007, -0.0004.
Diameter: Over1.1811 ~ up to 1.9685. Tolerance: +0.0008, -0.0004.
Diameter: Over1.9685 ~ up to 3.1496. Tolerance: +0.0010, -0.0005.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241611 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-065-2023P |
| EAN13 Barcode | 5036140372054 |
| Długość całk. | 4 3/16" |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 2 1/8" |
| Typ chwytu | Straight |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Diameter Tolerance | +0.0005 to -0.0002 |
| Standard, norma | BS 328-4 and DIN 206B |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | 17/64 in |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm 4-3/16" cal |
| Numer produktu | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 2-1/8" cal |
| Typ chwytu | Straight |
| Flute Type | Left Hand Spiral |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 328-4 DIN 206B |
| Finish/Coating | |
| Liczba ostrzy | 6 |
| Diameter Tolerance | +0.0005 to -0.0002 |
| Reamer Type | Fixed |
| Reamer Diameter | mm 17/64" cal |