Rozwiertak ręczny 2,5mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652802C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 2,5mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652802C
Sherwood SHR-065-2802C
SHR0652802C
KC-016,90,5ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 2.50 mm |
| Diameter Range Max | 3.36 mm |
| Diameter Range Min | 2.4 mm |
| EAN13 | 5036140178557 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 48 mm |
| Długość całkowita | 68 mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2802C |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 5 g |