Rozwiertak ręczny 3mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652803D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 3mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652803D
Sherwood SHR-065-2803D
SHR0652803D
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 3mm SHR0652803D
SHR-065-2803D
SM.CK016,97ZLNE
Do wykończenia stożkowych otworów pod hartowane i szlifowane stożkowe kołki, iglice, trzpienie, zatyczki itd. Wykonano zgodnie z: BS 328-4 i DIN 9A.
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| Diameter Range Max | 4.06 mm |
| Diameter Range Min | 2.9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178564 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość rowków, części roboczej | 58 mm |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Supplier Part No. | SHR-065-2803D |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga elementu | 7 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | 80mm |
| Średnica chwytu | |
| Średnica | 3mm |
| Długość rowków, części roboczej | 58mm |
| Diameter Range Min | 2.9mm |
| Diameter Range Max | 4.06mm |
| Typ chwytu | |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Taper Shank Size |