Rozwiertak ręczny 6mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652806G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 6mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652806G
Sherwood SHR-065-2806G
SHR0652806G
SM.CK016,137,6ZLNE
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| Diameter Range Max | 8mm |
| Diameter Range Min | 5.9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140178595 |
| eCl@ss Code | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 105 mm |
| Długość całk. | 135 mm |
| Sup. Part No. | SHR-065-2806G |
| UNSPSC Code | 23241611 |
| Waga | 38 g |