Rozwiertak ręczny 8mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652807H PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rozwiertak ręczny 8mm HSS chwyt prosty PIN Sherwood SHR0652807H
Sherwood SHR-065-2807H
SHR0652807H
Rozwiertak ręczny HSS, chwyt prosty, 'PIN' 8mm SHR0652807H
SHR-065-2807H
KC-016,154ZN/SM.[NM]
Tolerancja metryczna
Średnica: Ponad 1.50 ~ aż do 5.00. Limity tolerancji: +0.075, -0.000.
Średnica: Ponad 5.00 ~ aż do 20.00. Limity tolerancji: +0.125, -0.000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 8mm |
| Diameter Range Max | 10.80 mm |
| Diameter Range Min | 7.9 mm |
| EAN13 | 5036140178601 |
| ecl@ss | 21010400 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 145 mm |
| Długość całkowita | 180 mm |
| Oznaczenie | SHR-065-2807H |
| UNSPSC | 23241611 |
| Waga elementu | 39 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 180mm |
| Numer produktu | |
| Waga elementu | 39g |
| Średnica | 8mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 145mm |
| Diameter Range Min | 7.9mm |
| Diameter Range Max | 10.8mm |