Rydel ręczny ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222410K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rydel ręczny ze stali nierdzewnej Rutland RTL5222410K
Rutland RTL-522-2410K
RTL5222410K
RYDEL RECZNY ZE STALI NIERDZEWNEJ Rutland
RTL-522-2410K
SM.CK016,26,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Ostrza ze stali nierdzewnej z plastikowymi rączkami.
RTL-522-2410K - Ręczny rydel: 300 x 81mm.
RTL-522-2400K - Grabki do chwastów: 270 x 76mm.
RTL-522-2420K - Łopatka do przesadzania: 300 x 65mm.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 310 |
| Szerokość całk. | 80 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Waga | 0.26 |
| UNSPSC Code | 27112000 |
| Producent | Rutland |
| Supplier Part No. | RTL-522-2410K |
| EAN13 Barcode | 5036140158030 |
| Type | Hand Trowel |
| Waga elementu | 255 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 300 mm |
| Szerokość całk. | 81 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Hand Trowel |
| Waga elementu | g |
| Handle Material | Plastic |
| Blade/Head Material | Stainless |
| Blade Finish/Coating | Polished Finish |