Samozamykacz drzwiowy górny Matlock MTL9494020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$162.26
Cena regularna:
$131.92
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Samozamykacz drzwiowy górny Matlock MTL9494020K
Matlock MTL-949-4020K
MTL9494020K
SAMOZAMYKACZ DRZWIOWY GORNY Matlock
MTL-949-4020K
SM.CK016,319ZLNE
Narzędzia Cromwell
Mechanizm 28932 o rozmiarze 2 - 4
Wykończenie srebrne lub powierzchnia powlekana. Certyfikat zgodności CE. Aprobata Certifire CF600. Siła zamykająca 3 - 4 (EN1154). Maksymalna szerokość drzwi 850 – 1100 mm. Odpowiedni do drzwi 40 - 80 kg.
Odporność ogniowa sprawdzona według BS EN1634-1. 1 godzinna odporność ogniowa.
Regulowana siła zamykania. Niezależne regulowanie fazy domknięcia/otwierania.
Pasuje do lewych lub prawych drzwi.
Otwarcie 180° (przy otwarciu 180° nadal działa siła zamykająca).
Specyfikacja: CE 1121.
Aprobata Certifire: CF600.
Spełnianie wymogów: EN1154: tak.
Próba ogniowa zgodnie z EN1630: 2 godziny. Wielkość momentu zamykającego: 3 - 4. Zastosowanie: uniwersalne.
Podzespół ramienia: ramię zewnętrzne.
Odmiana architektoniczna osłony: 91.
Regulacja siły zamykania: tak.
Prędkość zamykania: regulowana.
Opcja blokady otwarcia: tak. (NIE do zastosowania w drzwiach przeciwogniowych).
Tłumienie otwierania: tak.
Opóźnienie zamykania: tak.
Gwarancja: 10 lat.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Opis | Covered Unit |
| EAN13 Barcode | 5036140055148 |
| eCl@ss Code | 23219090 |
| Finish | Plated |
| Supplier Part No. | 9494020K |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Features | 10 Year Guarantee Fits To Left & Right Hinged Doors Independent On/Off Latch Action |
| Finish | Plated |
| Typ produktu | Overhead Door Closer |
| Fire Rating | BS EN1634 1 Hour |
| Standard, norma | BS EN1154 BS EN1634 Certifire Approved CF600 |
| Category Of Use | 4 |
| Durability | 8 |
| Test Door Mass / Size | 3 4 |
| Fire Door Usage | 1 |
| Safety In Use | 1 |
| Corrosion Resistance | 3 |
| Suitable For Doors | 40-80kg |
| Door Width | 850-1100mm |