Ściągacz mechaniczny 2-ramienny zewnętrzny Kennedy KEN5033320K
dostępny
Cena regularna:
115,96 €
Cena regularna:
94,27 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 2-ramienny zewnętrzny Kennedy KEN5033320K
Kennedy KEN-503-3320K
Ściągacz Mechaniczny ZEWNETRZNY, 2-RAMIENNY
KEN-503-3320K
Opis produktu
OdwracalneWykonane z kutej, utwardzonej stali stopowej. Bardzo długie 3-pozycyjne ramiona. Ramiona są mocowane na łożysku przy pomocy stożkowej nasadki. Ramiona są wciągnięte z łożyskiem przez pokrętło T.
Rozpiętość: 10 - 50mm.
Zasięg: 300mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140043282 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Głębokosć całk./opak. | 40 |
| Długość całk./opak. | 420 |
| Waga całkowita | 1.21 |
| Szerokość całk./opak. | 180 |
| Reach | 300mm |
| Spread | 10 - 50mm |
| Kod UNSPSC | 27111712 |
| Waga elementu | 1.20 kg |
KEN5033320K
Ściągacz MECHANICZNY ZEWNETRZNY, 2-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3320K
SM.CK016,288,8ZLNE
Narzędzia Cromwell