Ściągacz mechaniczny 3" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033130K KEN-503-3130K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz mechaniczny 3" 3-ramienny dwustronny Kennedy KEN5033130K KEN-503-3130K
Kennedy KEN-503-3130K
Ściągacz Mechaniczny dwustronny 3" 3-RAMIENNY
KEN-503-3130K
Opis produktu
Odwracalny/dwustronny nastawnyWykonane z kutej stali chromowo-wanadowej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140007444 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 72 |
| Długość całkowita | 161 |
| Waga całkowita | 0.588 |
| Szerokość całk. | 90 |
| Model, kod produktu | MP375 |
| Reach | 60 mm |
| Spread | 40 - 75 mm |
| Supplier Part No. | 5033130K |
| Długość części gwintowanej | 125 mm |
| UNSPSC Code | 27111712 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 40 to 75mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | MP375 |
| Typ produktu | Puller |
| Reach | 60 mm |
| Spread | 40 - 75 mm |
| Długość części gwintowanej | 120 mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 0.6kg |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool Only |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Supplied with 3-legged yoke |
| Number of Jaws | 3 |
| Jaw Reach | 60 mm |
KEN5033130K
Ściągacz MECHANICZNY DWUSTRONNY 3" 3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-3130K
SM.CK016,94,9ZLNE
Narzędzia Cromwell