Ściągacz pierścieni zaworów i tłoków 3-9" Kennedy KEN5032010K KEN-503-2010K
dostępny
Cena regularna:
$64.96
Cena regularna:
$52.81
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz pierścieni zaworów i tłoków 3-9" Kennedy KEN5032010K KEN-503-2010K
Kennedy KEN-503-2010K
Ściągacz PIERSCIENI ZAWOROW i TLOKOW 3"-9"
KEN-503-2010K
Opis produktu
Do stosowania na linii produkcyjnej i w warsztatach samochodowych. Wykonane z niklowanej stali. Nasadki rękojeści z PVC dla dobrego chwytu.Głębokość gardzieli: 230mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140109452 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Opening Capacity | 75-230 mm |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 270 |
| Waga całkowita | 1.22 |
| Szerokość całk. | 220 |
| Supplier Part No. | 5032010K |
| Throat Depth | 230 mm |
| Type | Straight |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 1.30 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opening Capacity | 75 to 230 mm |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Szerokość całk. | 220 mm |
| Model, kod produktu | No 50 |
| Typ produktu | Valve Spring Compressors |
| Throat Depth | 230 mm |
| Waga elementu | 1.22kg |
| Additional Features | Manufactured from bright nickel plated steel PVC cushion grips |
KEN5032010K
Ściągacz PIERSCIENI ZAWOROW I TLOKOW 3"-9" Kennedy
KEN-503-2010K
SM.CK016,132,1ZLNE
Narzędzia Cromwell