Ściągacz ślizgowy młotkowy w zestawie 16szt. Kennedy KEN5033480K KEN-503-3480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$307.67
Cena regularna:
$250.14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz ślizgowy młotkowy w zestawie 16szt. Kennedy KEN5033480K KEN-503-3480K
Kennedy KEN-503-3480K
Ściągacz SLIZGOWY MLOTKOWY W ZestawIE (16szt.)
KEN-503-3480K
Opis produktu
UniwersalnyUchwyt młotkowy ślizgowy wykonany z hartowanej stali węglowej, chromowanej, waga 1.2 kg. Rączka ślizgowa do ściągania łożysk z trzpieni nieprzelotowych. Używane kiedy brakuje wałka lub innego przedmiotu oporu o który można zaczepić siłowniki hydrauliczne. Łożysko jest usuwane przed udar rękojeści młotka w punkcie Stop na końcu pręta. Ramiona ściągacza zaczepia się o łożysko i skręca do dołu stożkową nakrętkę aż do blokady ramion. Pakowany w walizce antyudarowej.
Zawartość:
1x Chwyt typu T.
1x młotek (bijak) ślizgowy
1x głowica 2-ramienna
1x głowica 3-ramienna
1x nakrętka blokująca
1x adaptor zaciskowy
1x gwintowany adaptor z hakiem
2x ściągacze osiowe
3x ramiona o dł. 120mm
3x śruby i nakrętki
1x kaseta antyudarowa
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140043220 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Głębokość całk. | 110 |
| Długość całkowita | 610 |
| Waga całkowita | 7.87 |
| Szerokość całk. | 210 |
| Model, kod produktu | SHP8 |
| Supplier Part No. | 5033480K |
| UNSPSC Code | 27111712 |
| Waga elementu | 8.20 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | to 120mm |
| Maximum Diameter | mm |
| Model, kod produktu | YC-701A |
| Typ produktu | Slide Hammer Puller Set |
| Reach | mm |
| Spread | mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| To Suit | |
| Waga elementu | 8.2kg |
| Liczba elementów | 15 |
| Includes | 1x blow moulded storage case 1x grip wrench adaptor 1x hammer 1x leg locking nut 1x tapping adaptor and hook 1x T-bar 1x three jaw head 1x two jaw head 2x axle pullers 3x 120mm puller legs 3x screw and nut assemblies |
| Minimum Diameter | mm |
| Additional Features | Can be assembled for internal or external use Fully hardened and chromed carbon steel |
| Number of Jaws | 2 3 |
| Jaw Reach | mm |
KEN5033480K
Ściągacz SLIZGOWY MLOTKOWY W ZESTAWIE (16 SZT.) Kennedy
KEN-503-3480K
SM.CK016,625ZLNE
Narzędzia Cromwell