Ściągacz sprężynowy 3-ramienny w zestawach Kennedy KEN5032420K KEN-503-2420K
dostępny
Cena regularna:
$123.05
Cena regularna:
$100.04
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacz sprężynowy 3-ramienny w zestawach Kennedy KEN5032420K KEN-503-2420K
Kennedy KEN-503-2420K
Ściągacz SPREZYNOWY W ZestawACH - 3-RAMIENNY
KEN-503-2420K
Opis produktu
Śruby wykonane z hartowanej stali zaczepy z odlewów.2-ramienne zaczepy
Centralnie umieszczona sześciokątna nakrętka na gwintowanym przegubie z dwoma zaczepami. Do użytku w samochodach osobowych i lekkich dostawczych. Należy stosować z kluczem płaskim otwartym 21mm/13/16" AF.
Maksymalny rozstaw szczęk: 250mm.
3-ramienne zaczepy
Każdy zaczep ma jeden wolny nastawny hak i jeden gwintowany hak z kwadratem 1/2" lub nakrętką sześciokątną 24mm, które mogą współpracować z narzędziami pneumatycznymi lub kluczem. Posiadają haki bezpieczeństwa, które uniemożliwiają przypadkowe zwolnienie zacisku.
Maksymalny rozstaw szczęk: 240mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140012707 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Number of Legs | 3 |
| Głębokość całk. | 45 |
| Długość całkowita | 310 |
| Waga całkowita | 2.85 |
| Szerokość całk. | 200 |
| Model, kod produktu | CCD324 |
| Supplier Part No. | 5032420K |
| UNSPSC Code | 27140000 |
| Waga elementu | 3.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | mm |
| Number of Legs | 3 |
| Model, kod produktu | CCD324 |
| Typ produktu | Spring Compressor Set |
| Throat Depth | mm |
| Throat Width | mm |
| Waga elementu | 3kg |
| Liczba elementów | 3 |
| Maximum Jaw Opening | 240 mm |
| Screw Material | Hardened Steel |
| Materiał szczęk | Cast Steel |
| Additional Features |
KEN5032420K
Ściągacz SPREZYNOWY W ZESTAWACH - 3-RAMIENNY Kennedy
KEN-503-2420K
SM.CK016,262,7ZLNE
Narzędzia Cromwell