Ściągacze hakowe do samochodów 230mm Kennedy KEN5038760K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściągacze hakowe do samochodów 230mm Kennedy KEN5038760K
Kennedy KEN-503-8760K
KEN5038760K
CURVED RUBBER HOOK TOOL 230mm LENGTH Kennedy KEN5038760K
Kennedy KEN-503-8760K
SM.CK016,26,7ZLNE
Wygięty ściągacz hakowy służy do wsuwania lub ściągania gumowych podkładek i uszczelek. Narzędzie posiada długi chwyt i wygiętą głowicę do łatwej pracy w obu kierunkach. Wykonane z utwardzonej i hartowanej stali chromowo wanadowej z wygodną rękojeścią.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296558 |
| eCl@ss Code | 21049090 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 280 |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Szerokość całk. | 75 |
| Supplier Part No. | 5038760K |
| UNSPSC Code | 27141000 |
| Waga | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre |
| Cup Diameter | mm |
| Długość | 230mm |
| Max Lift | kg |
| Typ produktu | Hook Tool |
| Waga | 120g |
| Liczba elementów | 1 |
| Includes | Tool only |
| Tool Material | Metal |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |
| Tool Application | Gasket Seal |
| Additional Features | Comfort grip handle Manufactured from Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Number of Cups |