Ściągaczka do okien z wkładem wełnianym 355mm 14" Cotswold COT9073860K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
355mm (14") LAMBSWOOL WINDOW WASHER Cotswold COT9073860K
Cotswold COT-907-3860K
COT9073860K
355mm (14") LAMBSWOOL WINDOW WASHER Cotswold
COT-907-3860K
SM.CK016,80ZLNE
Narzędzia Cromwell
Lekka, odporna na uderzenia rękojeść z wymiennym rękawem z wełny owczej niepowodującym porysowań, który można prać. Zmywak można mocować na teleskopowej tyczce.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| EAN13 Barcode | 5036140326392 |
| Długość całkowita | 14" cal |
| Długość całkowita | 355 mm |
| Supplier Part No. | 9073860K |
| UNSPSC Code | 47121803 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość ostrza | 355mm 14" cal |
| Kolor | White |
| Materiał | Lambswool |