Ściernica 100x50x6mm listkowa płótno i włóknina drobna York Abrasives YRK2458180K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 100x50x6mm listkowa, płótno i włóknina drobna York Abrasives YRK2458180K
York Abrasives YRK-245-8180K
YRK2458180K
Ściernica listkowa, płótno i włóknina 100x50x6mm drobna York Abrasives YRK2458180K
YRK-245-8180K
SM.CK016,67,3ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Density Grade | Fine |
| Średnica | 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140220676 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Waga całkowita | 0.21 |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Supplier Part No. | 2458180K |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 100mm |
| Grade | Fine |
| Ziarnistość | |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | mm |