Ściernica 100x50x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2457770K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 100x50x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2457770K
York Abrasives YRK-245-7770K
YRK2457770K
Ściernica listkowa wykańczająca 100x50x6mm średnia York Abrasives YRK2457770K
YRK-245-7770K
SM.CK016,66ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 100 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140220553 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Ziarnistość | Medium |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Supplier Part No. | 2457770K |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 100mm |
| Grade | Medium |
| Ziarnistość | 100-150 |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | 6mm |