Ściernica 50x25x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2458320K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 50x25x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2458320K
York Abrasives YRK-245-8320K
YRK2458320K
KC-016,30,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 50 mm |
| EAN13 | 5036140220706 |
| ecl@ss | 21011390 |
| Ziarnistość | Medium |
| Waga całkowita | 0.035 |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| Oznaczenie | YRK-245-8320K |
| UNSPSC | 31191509 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica dysku | 50mm |
| Grade | Medium |
| Ziarnistość | 100-150 |
| Maksymalne obroty | rpm revolutions per minute |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 25mm |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | 6mm |
| For Use On | Aluminium Stal węglowa Cast Iron Non Ferrous Metals Stainless Steel Stal |