Ściernica 50x50x6mm listkowa płótno i włóknina bardzo drobna York Abrasives YRK2457990K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 50x50x6mm listkowa, płótno i włóknina bardzo drobna York Abrasives YRK2457990K
York Abrasives YRK-245-7990K
YRK2457990K
Ściernica listkowa, płótno i włóknina 50x50x6mm bardzo drobna York Abrasives YRK2457990K
YRK-245-7990K
SM.CK016,37,7ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.066 |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Producent | York |
| Supplier Part No. | 2457990K |
| EAN13 Barcode | 5036140220614 |
| Density Grade | Very Fine |
| Średnica | 50 mm |
| Szerokość całk. | 50 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 50 mm |
| Grade | Very Fine |
| Ziarnistość | |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całk. | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Product Number | |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | mm |