Ściernica 60x30x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2457620K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica 60x30x6mm listkowa wykańczająca średnia York Abrasives YRK2457620K
York Abrasives YRK-245-7620K
YRK2457620K
Ściernica listkowa wykańczająca 60x30x6mm średnia York Abrasives YRK2457620K
YRK-245-7620K
SM.CK016,35,7ZLNE
Wykonane z wysokiej jakości nylonu, który jest zarówno elastyczny, trwały i nie blokuje się tak łatwo, jak standardowy materiał ścierny. 6mm średnica trzpienia. Idealne do: obróbki wykończeniowej, lekkiego okrawania, dekorowania, ścierania, doszlifowywania etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| Średnica | 60 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140220539 |
| eCl@ss Code | 21011390 |
| Ziarnistość | Medium |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Szerokość całk. | 30 mm |
| Supplier Part No. | 2457620K |
| UNSPSC Code | 31191509 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Średnica dysku | 60mm |
| Grade | Medium |
| Ziarnistość | 100-150 |
| Maksymalne obroty | RPM, obr/min |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 30mm |
| Typ produktu | Wheel |
| Średnica chwytu | 6mm |