Ściernica trzpieniowa A34 Kennedy KEN2500340K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ściernica trzpieniowa A34 Kennedy KEN2500340K
Kennedy KEN-250-0340K
KEN2500340K
SCIERNICA TRZPIENIOWA A34 Kennedy
KEN-250-0340K
SM.CK016,6,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Przeznaczone do użycia z przenośnymi szlifierkami (elektryczne i pneumatyczne). Wykonane są z AL.Ox. różowy 'rubenite™'. Stosuje się do wszystkich rodzajów wierceń i zdzierania, szlifowania stali i większości metali. Średnice trzpieni są podane metrycznie, ale wymiary w calach dostępne są na za mówienie. Maksymalne prędkości są podane dla orientacji, przy założeniu że tulejka w której oszony jest trzpień ściernicy nie przekracza 12.7mm (1/2").
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Średnica | 38 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140100510 |
| eCl@ss Code | 21011302 |
| Grade | RA46 |
| Maksymalne obroty | 25000 rpm |
| Długość całkowita | 9 mm |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Shape | A34 |
| Supplier Part No. | 2500340K |
| UNSPSC Code | 23131514 |
| Waga | 280 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | RA46 |
| Długość | 9mm millimetre |
| Maksymalne obroty | 25,000 |
| Średnica | 38mm millimetre |
| Średnica chwytu | 6mm millimetre |
| Materiał ścierny | Aluminium Oxide |
| Shape Reference | A34 |